آموزش زبان فرانسه در اصفهان از جمله دوره‌های آموزش زبانی است که به‌خصوص در سال‌های اخیر از استقبال بسیار زیادی برخوردار شده است. دلیل این موضوع هم تقریباً مشخص است؛‌ فرانسه یکی از زبان‌هایی است که به دلایل مختلف در بسیاری از کشورها و حتی در قسمت‌هایی از کانادا، مردم به آن صحبت می‌کنند. اگر در اصفهان زندگی می‌کنید و قصد یادگیری این زبان را دارید، بهتر است بدانید که مجتمع آموزشی امیرکبیر یکی از برگزار کننده‌های اصلی کلاس زبان فرانسه اصفهان است. مطالعه‌ی این قسمت اطلاعات مفیدی را در مورد این زبان و یادگیری آن به شما خواهد داد.

دلیل استقبال از آموزش زبان فرانسه در اصفهان

دلیل استقبال از آموزش زبان فرانسه در اصفهان

آموزش زبان فرانسه در اصفهان را به جرأت می‌توان یکی از دوره‌هایی دانست که طرفداران بسیاری دارد. برخی از مهم‌ترین دلایل این موضوع، در ادامه‌ی این قسمت از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر توضیح داده شده است:

۱- امکان ارتباط با ۳۰۰ میلیون نفر با آموزش زبان فرانسه در اصفهان

آموزش زبان فرانسه در اصفهان به شما این امکان را خواهد داد تا با بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از مردم که به این زبان صحبت می‌کنند، ارتباط برقرار کنید. این افراد در کشورهای مختلف، از کانادا گرفته تا بلژیک، کامرون، سوییس و البته که خود فرانسه و بسیاری از کشورهای دیگر زندگی می‌کنند.

۲- تجارت با سهم بزرگی از اقتصاد دنیا با آموزش فرانسه در اصفهان

آموزش زبان فرانسه در اصفهان می‌تواند باعث شود تا بتوانید با مردمی که به این زبان صحبت می‌کنند، ارتباط اقتصادی برقرار کنید؛ البته اگر کسب و کاری داشته باشید که بتوانید آن را از مرزهای ایران خارج و به‌نوعی صادر کنید.

۳- استخدام به‌عنوان مترجم فرانسوی با آموزش زبان فرانسه در اصفهان

تمامی شرکت‌هایی که در حال حاضر کسب و کار خود را به کشور فرانسه و همچنین کشورهایی که فرانسوی را به‌عنوان زبان قسمتی از جمعیت خود قبول دارند صادر کرده‌اند، نیاز به افرادی دارند تا بر این زبان مسلط شوند تا بدین ترتیب بتوانند بیزینس خود را توسعه دهند. در این موارد نیز شرکت در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه در اصفهان می‌تواند به شما کمک کند تا در این شرکت‌ها مشغول به‌کار شوید.

۴- فعالیت در حوزه‌ی گردشگری با آموزش زبان فرانسه در اصفهان

با توجه به اینکه فرانسه کشوری توریستی است و یکی از مقاصد جذاب برای مسافرت محسوب می‌شود، همیشه جزء گزینه‌های مسافرتی افراد خاص قرار داشته است. این افراد همیشه به‌ مترجمینی نیاز دارند تا در فرانسه و در موارد مختلف به آنها کمک کنند. همچنین ایران نیز با تمام محدودیت‌های موجود، همیشه جزء مقاصد گردشگری افراد از کشورهای مختلف و از جمله فرانسه قرار داشته است و افرادی که به این زبان مسلط هستند می‌توانند به‌عنوان تور لیدر نیز کار کنند. اگر قصد ورود به این عرصه را دارید، آموزش زبان فرانسه در اصفهان یکی از اولین کارهایی است که باید انجام دهید.

نکات مهم در انتخاب دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان

نکات مهم در انتخاب دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان

حالا که تا این قسمت از این مطلب از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر پیش آمده‌اید، احتمالاً تصمیم خود را برای شرکت در کلاس‌ زبان فرانسه اصفهان گرفته‌اید. اما حالا سؤال اساسی اینجا است که بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان کدام است؟ از کجا می‌توانید مطمئن باشید که دوره‌ی انتخابی‌تان کارایی لازم را برای مسلط کردن شما به این زبان دارد؟ در ادامه به برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در این انتخاب باید در نظر داشته باشید اشاره خواهیم کرد:

۱- باتجربه بودن اساتید

تجربه مدرس حرف اول و شاید اغراق نباشد اگر بگوییم آخر را در انتخاب بهترین دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان می‌زند. مدرس دوره‌ است که می‌تواند شما را نسبت به فراگیری زبان فرانسه و ادامه‌ی دوره ترغیب کند و یا کاری کند که به‌طور کلی فکر آموختن این زبان را هم از ذهنتان پاک کنید!

۲- محل آموزشگاه زبان فرانسه اصفهان

نکته‌ی دیگری که باید در انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه اصفهان به‌یاد داشته باشید، محل آموزشگاه است. اگر چه ممکن است این موضوع در ابتدا خیلی مهم به نظر نرسد، اما وقتی قرار باشد چندین ماه به‌طور متوالی و هر هفته دو جلسه به آموزشگاه رفت و آمد کنید، خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید که محل آموزشگاه از جمله موارد اساسی است که شاید بهتر بود به آن توجه می‌کردید!

۳- امکانات آموزشگاه زبان فرانسه اصفهان

توجه داشته باشید که شما قرار است در کلاس آموزش زبان فرانسه در اصفهان شرکت کنید؛ زبانی که اگر چه با زبان انگلیسی مشابهت‌هایی دارد، اما بالاخره یک زبان با آواهای جدید است. بنابراین آنچه که باعث یادگیری صحیح‌ و سریع‌تر شما خواهد شد، امکانات صوتی و تصویری است که در آموزشگاه وجود دارد و شما می‌توانید از آنها برای یادگیری بهتر استفاده کنید.

۴- منابع آموزشی مورد استفاده

همه‌ی ما می‌دانیم که آموزش هر زبان باید بر اساس منابعی انجام شود و زبان فرانسه هم از این قاعده مستثنی نیست. نکته‌ی آخری که قصد داریم در این قسمت از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر به‌عنوان نکته‌ی اساسی برای انتخاب دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان معرفی کنیم، منابعی است که در این کلاس‌ها از آن استفاده می‌شود. سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که از بهترین و به روزترین منابع برای آموزش استفاده می‌کنند.

بهترین دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان

حالا که با فاکتورهایی که برای انتخاب دوره‌ی آموزش زبان فرانسه در اصفهان باید مدنظر قرار دهید آشنا شدید، بهتر است بدانید که مجتمع آموزشی امیرکبیر یکی از بزرگ‌ترین برگزار کننده‌های این دوره‌ها است. دوره‌های برگزار شده در امیرکبیر توسط مجرب‌ترین اساتید و با حداقل تعداد دانشجویان برگزار می‌شود تا شما بتوانید بهترین دستاورد را از دوره‌ی خودتان داشته باشید.
بنابراین اگر در انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان مردد هستید، بهتر است تردید را کنار گذاشته و همین حالا در دوره‌های جامع آموزش زبان فرانسه در اصفهان مجتمع آموزشی امیرکبیر شرکت کنید.

دوره متوسطه (EDITO A2 )

آموزش زبان فرانسه سطح متوسطه ( intermediate) در اصفهان

دوره پایه و مقدماتی ( EDITO A1 )

آموزش زبان فرانسه سطح مقدماتی (starter ) در اصفهان

دوره پیشرفته (EDITO B1)

آموزش زبان فرانسه سطح پیشرفته( intermediate) در اصفهان

دوره های زبان فرانسه به ترتیب

آموزش صفرتاصد زبان فرانسه در آموزشگاه زبان امیرکبیر

شما عزیزان میتوانید با تماس با آموزشگاه و یا از طریق شماره‌های قرارگرفته در انتهای صفحه ، تمامی پرسش های خود را در زمینه کلاس آموزش فرانسه با ما مطرح کنید.مشاورین ما در تمامی مراحل تحصیلی شما پشتیبان و همراه شما خواهند بود.

دورهتعداد جلسات ترمشهریه (ریال)
Edito A1 ترم اول32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000
Edito A1 ترم دوم32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000
Edito A2 ترم اول32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000
Edito A2 ترم دوم32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000
Edito B1 ترم اول32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000
Edito B1 ترم دوم32 جلسه، 1/5ساعته38/000/000

جمع‌بندی نکات آموزش زبان فرانسه در اصفهان

جمع‌بندی نکات آموزش زبان فرانسه در اصفهان

آموزش زبان فرانسه در اصفهان یکی از دوره‌هایی است که هم جذابیت و هم کاربرد بالایی دارد. به همین دلیل است که همیشه جزء پراستقبال‌ترین دوره‌هایی بوده که در دپارتمان زبان مجتمع آموزشی امیرکبیر برگزار می‌شود. این مطلب به شما کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در خصوص این زبان به‌دست آورید. اگر قصد آموختن زبان فرانسوی را دارید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و صندلی‌تان را برای اولین کلاس، رزرو کنید.

سؤالات متداول دوره‌های آموزش زبان فرانسه در اصفهان

۱- آیا یادگیری فرانسه، سخت است؟

زبان فرانسه جزء زبان‌هایی است که نزدیکی زیادی با زبان انگلیسی دارد. این زبان در رده‌ی گروه اول زبانی قرار دارد که یادگیری‌شان نسبت به مابقی زبان‌ها تا حد زیادی ساده است.

۲- دوره‌های آموزش زبان فرانسه در اصفهان چقدر طول می‌کشد؟

دوره‌های آموزش زبان فرانسه در اصفهان، از مبتدی تا پیشرفته در حدود ۶۰۰ ساعت طول خواهد کشید.

اکنون حساب رایگان خود را ایجاد کنید و در دوره مدنظر خود ثبت نام کنید.

آموزش زبان فرانسه در اصفهان

آموزش زبان فرانسه در اصفهان : زبانی جذاب‌تر از فرانسوی نیست! این اعتقاد شخصی ما در امیرکبیر است اما اگر شما به این اعتقاد ما شک دارید، می‌توانید در دوره‌های آموزش زبان فرانسه در اصفهان امیرکبیر شرکت کنید و خودتان قضاوت کنید!

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: مجتمع آموزشی امیرکبیر

URL ارائه دهنده دوره: https://aflc.ir/

Course Mode: Onsite

Repeat Frequency: Monthly

Course Type: پولی

امتیازدهی ویرایشگر:
10