آزمون گوته در اصفهان یکی از دوره‌های مهمی است که برای دریافت مدرک زبان آلمانی انتخاب می‌شود. این آزمون با استاندارد بسیار بالایی توسط مؤسسه‌ی گوته در سراسر ایران و از جمله اصفهان برگزار شده و افرادی که قصد مهاجرت به آلمان و یا دیگر کشورهای آلمانی زبان دارند، عموماً در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند. مجتمع آموزشی امیرکبیر نیز یکی از برگزار کننده‌های باسابقه‌ی این دوره‌ها در اصفهان است. ادامه‌ی این مطلب اطلاعات مفیدی در مورد این آزمون به شما خواهد داد.

آزمون گوته چیست؟

آزمون گوته چیست؟

آزمون گوته یک امتحان بین‌المللی و استاندارد است که توسط مؤسسه‌ی گوته برگزار می‌شود و در ایران نیز نمایندگان این مؤسسه، برگزاری این آزمون را انجام می‌دهند. دریافت مدرک گوته، با توجه به اینکه از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است، در تمامی کشورهای آلمانی زبان به رسمیت شناخته شده است و به همین دلیل برای مهاجرت به این کشورها، حتماً به آن نیاز خواهید داشت.

چرا باید در دوره‌های آزمون گوته در اصفهان شرکت کنیم؟

اگر قصد مهاجرت به آلمان و یا کشورهایی که زبان آلمانی را به‌عنوان زبان رسمی کشور خود انتخاب کرده‌اند را داشته باشید، حتماً می‌دانید که برای این منظور حتماً باید به زبان آلمانی مسلط باشید. یکی از روش‌هایی که تسلط شما به زبان آلمانی را ثابت می‌کند، آزمون گوته در اصفهان است.

به‌عنوان مثال فرض کنید می‌خواهید از طریق تحصیلی، به کشور آلمان مهاجرت کنید. در صورتی‌که بخواهید در کورس‌های آلمانی زبان هر یک از دانشگاه‌ها شرکت کنید، یکی از مهم‌ترین مدارکی که باید به دانشگاه تحویل دهید، مدرک تسلط بر زبان آلمانی است. بنابراین اگر در اصفهان زندگی می‌کنید، ابتدا باید در آزمون گوته در اصفهان شرکت کنید و بعد از اینکه گواهی با نمره‌ی مدنظرتان را دریافت کردید، آن را به دانشگاه ارسال کنید.

از طرف دیگر، وقتی پذیرش دانشگاه را نیز دریافت کردید، هنوز یک مرحله تا مهاجرت باقی مانده؛ دریافت ویزا! اتفاقاً این مرحله چالشی‌تر از پذیرش گرفتن از دانشگاه است و به همین دلیل باید حساسیت بیشتری نسبت به آن داشته باشید. در این مرحله نیز آفیسر سفارت حتماً از شما درخواست می‌کند تا مدرک زبان خود را به او نشان دهید. بنابراین شرکت در دوره‌های آزمون گوته در اصفهان، بیشتر از پیش اهمیت خواهد یافت.

آزمون گوته در اصفهان چطور برگزار می‌شود؟

برگزاری آزمون گوته در اصفهان، تفاوتی با شهرهای دیگر ندارد. شما در این آزمون باید مهارت زبان آلمانی خود را نشان دهید. این آزمون نیز مانند بسیاری از آزمون‌های زبان دیگر، در ۶ سطح استاندارد برگزار می‌شود:

سطح

توضیح

A1

در این سطح فقط با کلمات ساده و عبارات ابتدایی زبان آلمانی آشنا هستید

A2

در این سطح می‌توانید از جملات ساده‌ی زبان آلمانی برای مکالمات روزمره‌ی خود استفاده کنید

B1

اگر در این سطح باشید، یعنی می‌توانید به‌صورت پیوسته به زبان آلمانی صحبت کنید و علاوه بر آن، می‌توانید مفاهیم اصلی این زبان را نیز درک کنید.

B2

در این سطح می‌توانید جملات دشوارتر را درک کنید و علاوه بر آن، به‌صورت روان صحبت کنید.

C1

اگر در این سطح قرار گرفته باشید، یعنی بدون فکر کردن هم می‌توانید به زبان آلمانی صحبت کنید و علاوه بر آن، توانایی بالایی هم در درک جملات دشوار خواهید داشت.

C2

این سطح آخرین سطح از زبان آلمانی است. فردی که در سطح C2 قرار گرفته باشد، به‌صورت پیوسته می‌تواند در مورد سخت‌ترین موضوعات به زبان آلمانی صحبت کند و هیچ مشکلی هم در درک مفاهیم نخواهد داشت.

آزمون گوته در اصفهان، ۴ مهارت زبانی شما را محک می‌زند:

۱- مهارت شنیداری یا Hören

۲- مهارت صحبت کردن یا Sprechen

۳- مهارت خواندن (درک مطلب) یا Lesen

۴- مهارت نوشتن یا Schreiben

هر یک از این مهارت‌ها بر اساس یک پروتکل استاندارد سنجیده شده و سپس یک نمره به شما اختصاص داده خواهد شد. شرط قبولی در هر یک از این مهارت‌ها، کسب نمره‌ی 60 از ۱۰۰ است. علاوه بر این، فقط در صورتی در آزمون گوته در اصفهان قبول خواهید شد و می‌توانید مدرک این آزمون را دریافت کنید که نمره‌ی کلی شما، حداقل ۶۰ باشد.

کلاس آزمون گوته در اصفهان | مجتمع آموزشی امیرکبیر

تا این قسمت به این نتیجه رسیده‌ایم که گرفتن مدرک گوته شرط اساسی برای مهاجرت به آلمان و دیگر کشورهای آلمانی زبان است. اما با توجه به پیچیدگی‌های زبان آلمانی، برای اینکه به بالاترین بازده دست پیدا کنید و بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن در آزمون گوته در اصفهان شرکت کرده و مدرک موردنظرتان را نیز به‌دست آورید، بهتر است در کلاس‌های زبان آلمانی شرکت کنید.
ما در مجتمع آموزشی امیرکبیر، دوره‌های ویژه‌ای برای آمادگی آزمون گوته در اصفهان تدارک دیده است. از جمله مهم‌ترین مزایای این دوره‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده از مجرب‌ترین اساتید برای برگزاری دوره

• برگزاری دوره آزمون گوته در اصفهان به‌صورت نیمه خصوصی

• برگزاری کلاس در معتبرترین آموزشگاه اصفهان

جمع‌بندی آزمون گوته در اصفهان

آزمون گوته در اصفهان، یکی از آزمون‌های مهمی است که برای تعیین سطح دانش زبان آلمانی برگزار شده و از اعتبار بین‌المللی برخوردار است. تقریباً هر فردی که به‌دنبال مهاجرت به آلمان و یا کشورهایی است که زبان رسمی خود را آلمانی انتخاب کرده‌اند، به مدرک این آزمون نیاز خواهد داشت. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون گوته مجتمع آموزشی امیرکبیر، این مدرک را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کرده و روند مهاجرت خود را سریع‌تر انجام دهید.

سؤالات متداول آزمون گوته در اصفهان

۱- دوره‌های آزمون گوته در اصفهان برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که در دوره‌های آموزش زبان آلمانی شرکت کرده و حالا می‌خواهند با تکنیک‌های آزمون آشنا شوند، متقاضی اصلی دوره‌های آمادگی آزمون گوته در اصفهان هستند.

۲- هزینه آزمون گوته چقدر است؟

تفاوتی ندارد که در چه شهری آزمون می‌دهید؛ هزینه آزمون برای سطوح مختلف از ۱۰۵ یورو تا ۲۹۵ یورو متغیر است.

ثبت نام در دوره آمادگی آزمون گوته

جهت شرکت در دوره اطلاعات خود را تکمیل کرده و برای ما ارسال فرمایید

دوره آمادگی آزمون گوته در اصفهان

دوره آمادگی آزمون گوته در اصفهان | مجتمع آموزشی امیرکبیر :اگر در اصفهان زندگی می‌کنید و می‌خواهید به آلمان مهاجرت کنید، دوره‌های آزمون گوته در اصفهان را نباید ا

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: مجتمع آموزشی امیرکبیر

URL ارائه دهنده دوره: https://aflc.ir/

Course Mode: Onsite

Repeat Frequency: Monthly

امتیازدهی ویرایشگر:
10