کلاس زبان ترکی اصفهان

آموزش زبان ترکی در اصفهان از جمله جذاب‌ترین دوره‌های زبان‌های خارجی است که در این شهر برگزار می‌شود. توجه داشته باشید که زبان ترکی، پنجمین زبان زنده‌ی دنیا است و تسلط بر آن برای بسیاری از افراد ضروری است؛ به‌خصوص با توجه به این نکته که کشور ما در همسایگی ترکیه قرار دارد و به همین دلیل ارتباط بین ما و ترکیه بسیار زیاد است. مجتمع آموزشی امیرکبیر، برگزار کننده‌ی کلاس زبان ترکی استانبولی در اصفهان است و شما با شرکت در دوره‌های این مرکز می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر این طبان زیبا مسلط شوید.

آموزش زبان ترکی در اصفهان و اهمیت آن

همان‌طور که در مقدمه‌ی این مطلب از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر نیز عنوان شد، زبان ترکی پنجمین زبان زنده‌ی دنیا است و ۲۲۰ میلیون نفر از ساکنین جهان، به این زبان صحبت می‌کنند. این یعنی شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان، پتانسیل ارتباط با این جمعیت وسیع را برای شما فراهم می‌کند. در ادامه، به برخی از مهم‌ترین دلایل یادگیری زبان ترکی اشاره خواهیم کرد:

۱- ارتباط با اقتصاد شانزدهم دنیا با آموزش زبان ترکی در اصفهان

آموزش زبان ترکی در اصفهان به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید با شانزدهمین اقتصاد برتر دنیا ارتباط برقرار کنید. بنابراین اگر کسب و کاری دارید که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم با ترکیه ارتباط دارد و یا می‌توانید با ارتباط با این کشور، بیزینس خود را رونق دهید، آموزش زبان ترکی استانبولی اصفهان یکی از اولین کارهایی است که باید برای رسیدن به این هدف انجام دهید.

۲- فعالیت در حوزه‌ی گردشگری با آموزش زبان ترکی در اصفهان

آموزش زبان ترکی در اصفهان می‌تواند به شما کمک کند تا در حوزه‌ی گردشگری این کشور فعالیت داشته باشید. احتمالاً در خبرها شنیده‌اید که یکی از منابع مهم اقتصادی ترکیه، صنعت گردشگری است و شهروندان بسیاری از کشورها و از جمله ایران نیز در سال‌های اخیر سفرهای زیادی را به این کشور زیبا داشته‌اند. بنابراین با شرکت در کلاس زبان ترکی در اصفهان که در مجتمع آموزشی امیرکبیر برگزار می‌شود، می‌توانید در این حوزه فعالیت داشته و به درآمدهای قابل توجهی نیز دست پیدا کنید.

۳- تحصیل در ترکیه با آموزش زبان ترکی در اصفهان

آموزش زبان ترکی در اصفهان، همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا به ادامه تحصیل در این کشور بپردازید. در سال‌های اخیر، کشور ترکیه برنامه‌های بسیار جذابی را برای جذب دانشجو در رشته‌های مختلف از جمله مهندسی و پزشکی تدارک دیده است. همین موضوع می‌تواند دلیل خوبی باشد تا در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در اصفهان شرکت کرده و با تسلط بر این زبان، تحصیل خود را در این کشور ادامه دهید.

بهترین روش برای آموزش زبان ترکی در اصفهان

بسیاری از دانشجویانی که قصد شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان را دارند، به‌دنبال راهی هستند تا هر چه سریع‌تر بر این زبان مسلط شوند و به هدف خود دست پیدا کنند. اگر چه ما در دپارتمان زبان مجتمع آموزشی امیرکبیر همواره می‌کوشیم تا تمامی دانشجویان در کوتاه‌ترین زمان ممکن مهارت زبانی‌شان را تقویت کنند، اما نکات زیر نیز در رسیدن به این هدف، به شما کمک خواهد کرد:

۱- مسلط شدن بر الفبای زبان ترکی

یکی از اولین اقداماتی که باید برای آموزش زبان ترکی در اصفهان انجام دهید، مسلط شدن بر الفبای ترکی است. به هر حال شما در حال یادگیری یک زبان جدید هستید و اولین قدم برای این منظور، شناخت و تسلط بر الفبای آن است. به‌عنوان یک نکته، بهتر است بدانید که الفبای ترکی و تلفظ آنها، تقریباْ مشابه با زبان انگلیسی است. بنابراین مشکل زیادی در این مرحله نخواهید داشت.

۲- حروف خاص ترکی را بشناسید

برخی از حروف خاص در ترکی وجود دارند که هم شکل آنها ممکن است برای شما ناآشنا باشد و هم احتمالاً تلفظ آنها. یکی از اقدامات مهم دیگر در فرآیند آموزش زبان ترکی استانبولی در اصفهان، این است که اولاً این حروف را بشناسید و در ثانی، تلفظ آنها را نیز به‌درستی یاد بگیرید.
حرف ǧ یکی از این موارد است. بعد از حرف که مشابه با حرف g انگلیسی است، همیشه حروف صدادار می‌آید. حالا به‌عنوان نمونه اگر بعد از این حرف u بیاید، صدای مصوت کشیده خواهد شد اما در صورتی‌که ü بیاید، باید آن را مانند حرف «y» انگلیسی تلفظ کنید.

۳- دستور زبان ترکی را خوب یاد بگیرید

سهم بزرگی از موفقیت شما در آموزش زبان ترکی استانبولی اصفهان، به یادگیری گرامر یا همان دستور زبان ترکی وابسته است. در صورتی‌که بتوانید به‌خوبی بر این مبحث مسلط شوید، می‌توانید ساختار جملات خود را به‌خوبی منظم کنید و بدین ترتیب تسلط شما بر این زبان، بسیار بالاتر خواهد رفت.

نکات مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان

حالا که با اهمیت شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان آشنا شده‌اید، باید یکی از مراکز آموزشی را برای شرکت در دوره انتخاب کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر را تا پایان، با دقت بخوانید تا بتوانید بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان را پیدا کنید:

۱- مجرب بودن مدرس دوره‌ی آموزش زبان ترکی در اصفهان

این فاکتور انقدر واضح است که شاید نباید آن را در این لیست می‌آوردیم. اما در برخی موارد مشاهده شده است که همین فاکتور به‌ظاهر بدیهی، توسط برخی از افراد در انتخاب کلاس‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان جدی گرفته نمی‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تا بهترین آموزشگاه زبان ترکی در اصفهان را انتخاب کنید، به مجرب بودن مدرس دوره توجه کنید.

۲- کم تعداد بودن کلاس آموزش زبان ترکی در اصفهان

یکی دیگر از موارد مهمی که در انتخاب کلاس آموزش زبان ترکی در اصفهان باید به آن توجه داشته باشید، توجه به تعداد نفراتی است که در این کلاس حضور دارند. واضح است که تعداد نفرات زیاد در کلاس، باعث می‌شود تا مدرس دوره نتواند با تمامی افراد تمرین کند و در این موارد ممکن است نتیجه‌ی دلخواهتان را از کلاس نگیرید.

۳- محیط مناسب آموزشی

تصور کنید مرکز آموزشی انتخابی شما، پر از همهمه و هیاهو باشد و یا محل برگزاری کلاس‌ها در آن از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد. آیا در این محیط می‌توان چیزی یاد گرفت؟‌ مطمئناً پاسخ شما خیر است. بنابراین یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی در اصفهان باید به آن توجه داشته باشید، محیط مناسب آموزشی است.

مجتمع آموزشی امیرکبیر این افتخار را دارد که با بهره‌گیری از بهترین اساتید و جدیدترین متدهای آموزشی، کلاس‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان را با بالاترین کیفیت برگزار نماید. اگر قصد یادگیری این زبان مهم و زیبا را دارید، همین حالا از طریق همین صفحه ثبت نام خود را انجام دهید.

دوره پایه و مقدماتی سطح A1

آموزش زبان ترکی مقدماتی سطح A1 در اصفهان

در این سطح، زبان آموز با الفبای زبان ترکی آشنا شده، اصول و هارمونی های زبان ترکی را شناخته و با صرف فعل و اسم در زمان حال آشنایی پیدا کرده و ضمایر مختلفی همچون شخصی، ملکی و کاربرد آنها را فراگرفته و رابطه ی دو اسم در کنار یکدیگر را برسی می کند. ما حصل این دستور زبان ها توانایی مکالمه در سطح مقدماتی اول می باشد.

در این سطح، یک زبان آموز قادر خواهد بود کارهای روزمره خود را توضیح داده و علایق و سلایق خود را بیان کرده، آدرس بپرسد، خرید و فروش انجام دهد و با مردم در رابطه با امور روزمره صحبت کند.

دوره مقدماتی سطح A2

آموزش زبان ترکی متوسطه سطح A2 در اصفهان

در این سطح، زبان آموز با الفبای زبان ترکی آشنا شده، اصول و هارمونی های زبان ترکی را شناخته و با صرف فعل و اسم در زمان حال آشنایی پیدا کرده و ضمایر مختلفی همچون شخصی، ملکی و کاربرد آنها را فراگرفته و رابطه ی دو اسم در کنار یکدیگر را برسی می کند. ما حصل این دستور زبان ها توانایی مکالمه در سطح مقدماتی اول می باشد.

در این سطح، یک زبان آموز قادر خواهد بود کارهای روزمره خود را توضیح داده و علایق و سلایق خود را بیان کرده، آدرس بپرسد، خرید و فروش انجام دهد و با مردم در رابطه با امور روزمره صحبت کند.

دوره متوسطه سطح B1

آموزش زبان ترکی متوسطه سطح B1 در اصفهان

 در این سطح، انواع قید ها مورد بررسی قرار گرفته و زبان آموز با یادگیری انواع قید ها در زبان ترکی جملاتی پر معنا تر، پر محتوا تر و شکیل تر خواهد ساخت. کاربردهای اسم مستر از مهم‌ترین دستور زبان های این کتاب است.

با اتمام این کتاب، زبان آموز قادر خواهد بود جملات را بامحتوای بهتر بیان کند و جملات پی ‌در پی را با انواع حرف های ربط و قیدهای مناسب به همدیگر مربوط کند.

مکالماتی مثل اجاره و خرید و فروش ملک، بیان خاطرات طولانی، توانایی بیان یه قصه ی پنج دقیقه ای، صحبت کردن در مورد تکنولوژی، اختراعات و پیشرفت ها، مسائل روانشناسی و اجتماعی، بیان مکالمه ی انواع جملات شرطی و آرزویی در زمان های مختلف از ویژگی های این سطح می باشد.

در این سطح سعی می شود مکالمات به شکل گروهی و تبادل نظر و با قرار گرفتن در محیط واقعی صورت بگیرد.

دوره متوسطه پیشرفته سطح B2

آموزش زبان ترکی متوسطه سطح B2 در اصفهان

سطح متوسطه ی پیشرفته که شامل آشنایی با فعل ها و حالت های انعکاسی، معلوم و مجهول، قیدهای پیشرفته و حالت های کلامی غیر مستقیم می باشد.

مهارت شنیدن و صحبت کردن در موضاعات مختلف سیاسی، اقتصادی، تکنولوژی، پزشکی و اخبار در این سطح به شکل کامل حاصل می شود.

زبان آموز در این مرحله قادر است یک نامه ی اداری را تنظیم نموده و در هیچ موضوع نوشتاری محدودیتی نخواهد داشت.

دوره پیشرفته سطح C1 و C1+

آموزش زبان ترکی پیشرفته سطح C1 و C1+ در اصفهان

در سطح C1 دستور زبان های باقیمانده از همه ی سطوح بعلاوه ی زمان های ترکیبی، حالت های مختلف و پیشرفته ی شرط، حروف ربط تکمیلی و صفت فعل های تکمیلی زبان ترکی ارائه می شود.

در مهارت مکالمه وشنیدار، زبان آموز هیچ محدودیتی برای شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن ندارد و در سطح Native می تواند صحبت کند. همچنین می تواند ضرب المثل ها و اصطلاحات زبان ترکی را بفهمد و به کار بگیرد.

در سطح C1 + مباحث معنا و مجاز،کنایه و پاره ای از مباحث ادبیاتی پایه در زبان ترکی آموزش داده می شود.

دوره های زبان ترکی به ترتیب

آموزش صفرتاصد زبان ترکی در آموزشگاه زبان امیرکبیر

شما عزیزان میتوانید با تماس با آموزشگاه و یا از طریق شماره‌های قرارگرفته در انتهای صفحه ، تمامی پرسش های خود را در زمینه کلاس آموزش ترکی با ما مطرح کنید.مشاورین ما در تمامی مراحل تحصیلی شما پشتیبان و همراه شما خواهند بود.

دورهتعداد جلسات ترمشهریه (ریال)
yeni Istanbul A1
(دو ترم)
24 جلسه، 1/5ساعته24/000/000
yeni Istanbul A2
(دو ترم)
24 جلسه، 1/5ساعته24/000/000
yeni Istanbul B1
(دو ترم)
24 جلسه، 1/5ساعته24/000/000
yeni Istanbul B2
(دو ترم)
24 جلسه، 1/5ساعته24/000/000
yeni Istanbul C1
(دو ترم)
24 جلسه، 1/5ساعته24/000/000
yeni Istanbul A1
(فشرده)
15 جلسه، 1/5ساعته17/000/000
yeni Istanbul A2
(فشرده)
15 جلسه، 1/5ساعته17/000/000
yeni Istanbul B1
(فشرده)
15 جلسه، 1/5ساعته17/000/000
yeni Istanbul B2
(فشرده)
15 جلسه، 1/5ساعته17/000/000
yeni Istanbul C1
(فشرده)
15 جلسه، 1/5ساعته17/000/000
صرفا مکالمه
(عمومی وتخصصی)
12 جلسه، 1/5ساعته16/000/000
TTC21 جلسه، 1/5ساعته70/000/000

دوره تربیت مدرس ترکی استانبولی :

 
 

مجتمع آموزشی امیرکبیر همواره بر روی دانش و مهارت اساتید تمرکز ویژه ای داشته و در این خصوص به برگزاری دوره های تربیت مدرس برای تربیت اساتید و آشنایی آن ها با بروزترین روش های تدریس پرداخته است. این دوره ها روش تدریس را برای مهارت های مختلف زبانی و همچنین مدیریت کلاس و زمان، به اساتید به صورت دقیق و کاربردی آموزش می دهند تا شما بعد از پایان دوره براحتی بتوانید به عنوان استاد زبان در هر جایی که خواستید به تدریس زبان ترکی استانبولی بپردازید. ارائه دو مدرک معتبر داخلی و خارجی از دیگر مزایا این دوره میباشد. این دوره برای افرادی طراحی شده است که علاقمند به تدریس اصولی زبان ترکی هستند، این دوره به طور کلی شامل ارائه رویکرد ها، روش ها و تکنینک های مدیریتی است که در آن شرکت کنندگان توانایی لازم برای تدریس را کسب میکنند.

چرا آموزشگاه امیرکبیر

تمایز امیرکبیر در آموزش صفر تا صد زبان ترکی در اصفهان

در همه ی سطوح زبان با توجه به سطح توانایی های مورد نیاز، استفاده از کارگاه های بازدید از اماکن تاریخی شهر و صحبت کردن با توریست های کشور ترکیه، خبر نویسی و کارگاه فهم خبر، آشپزی به زبان ترکی استانبولی و برگزاری اردوهای ویژه ی مهارت صحبت کردن در ایران و کشور ترکیه مد نظر قرار می گیرد.

دپارتمان زبان ترکی مجموعه امیرکبیر نیز در حال برگزاری دوره تربیت مدرس ترکی است. دوره‎ای که بسیاری از دانش‌آموختگان رشته زبان و ادبیات ترکی و مدرسان برای پرورش مهارت تدریس بدان نیاز مبرم دارند تا توانایی خود را ارزیابی کنند و ارتقا بخشند. این دوره بر اساس اصول توسعه فردی، نحوه ارتباط‌گیری مؤثر با شاگرد، آشنایی با سبک‌های متفاوت یادگیری و یاددادن، انواع تمرین‎ها، روش‌های نوین و کاربردی تدریس زبان طراحی و برای نخستین بار در اصفهان برگزار شده است. منبع اصلی دوره کتاب «جا استادی» و منابع جانبی شامل روش‌های تدریس زبان خارجی یا دوم، ارزشیابی زبان اصول و عملکردهای کلاسی، یادگیری مشارکتی و … می‌شود. آنچه این دوره را از دیگر دوره‌ها متمایز می‌کند، تمرکز بر پرورش اخلاق و منش معلمی است. اصلی که اگر رعایت شود، فرد را به معلمی نافذ و محبوب تبدیل می‌شود.

جمع‌بندی نکات آموزش زبان ترکی در اصفهان

آموزش زبان ترکی در اصفهان هیچ وقت تا این حد ساده نبوده است. مجتمع آموزشی امیرکبیر با سابقه‌ای درخشان در برگزاری بیش از ۲۵۰ دوره‌ی آموزشی در شاخه‌های مختلف، حالا به میدان آمده تا شما بتوانید با خیال راحت در دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی اصفهان شرکت کنید و به هدف خود در یادگیری این زبان دست پیدا کنید.

اکنون حساب رایگان خود را ایجاد کنید و در دوره مدنظر خود ثبت نام کنید.

سؤالات متداول آموزش زبان ترکی در اصفهان

۱- کدام مرکز آموزشی، برگزار کننده‌ی دوره‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان است؟

دپارتمان زبان مجتمع آموزشی امیرکبیر یکی از بهترین برگزار کننده‌های دوره‌های آموزش زبان ترکی در اصفهان است و این دوره‌ها را به‌صورت کامل و با بالاترین کیفیت برگزار می‌کند.

۲- آیا یادگیری زبان ترکی، سخت است؟

بستگی دارد! به هر حال شما در حال یادگیری یک زبان جدید هستید و این مسئله سختی‌های خاص خودش را دارد. با این حال در صورتی‌که در یک مرکز معتبر و توسط اساتید مجرب آموزش ببینید، آموزش این زبان نه تنها سخت نیست، بلکه شیرینی‌های خاص خودش را هم به شما نشان خواهد داد.