کلاس زبان آلمانی اصفهان

آموزش زبان آلمانی نوجوانان و بزرگسالان : از پایه تا پیشرفته​

آموزش زبان های آلمانی در آموزشگاه امیر کبیر اصفهان
دوره های آموزش زبان آلمانی با متد کتاب اشتودیو دی

در دوره آموزش زبان آلمانی بزرگسالان مجتمع آموزشی امیرکبیر که در رده سنی ۱۸ سال به بالا آموزش صورت می پذیرد از سری کتاب های Studio d که شامل سطح  A1،A2   و B1 می باشد جهت آموزش زبان آلمانی در سطوح مبتدی تا متوسطه استفاده می شود و آموزش های پیشرفته در سطوح بالاتر مانند B1+، B2، C1  با کتاب Aspekte neu ارائه می شود. به این صورت که هر کتاب در یک ترم تدریس می شود که جمعاً 6 ترم آموزشی زبان آلمانی از مقدماتی تا پیشرفته  را تشکیل می دهند.

مجموعه کتاب‌های آموزشی اشتودیو دی برای آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان و جوانان در سطوح پایه تألیف شده‌اند. در این کتاب‌ها، مطالب آموزشی مطابق با استانداردهای اروپایی برای سطوح A1، A2 و B1 در قالب فایل های صوتی و تصویری، تمرین های متنوع، متن ها و با بهره‌گیری از موضوعات مربوط به زندگی روزمره مردم ارائه می شوند. هر سطح شامل کتاب درسی، کتاب کار و یک عدد دی وی دی می باشد. علاوه بر مطالب آموزشی، این کتاب ها شامل مطالبی در باره رویدادها و بعضاً اماکن موجود در کشور آلمان نیز هستند.
بر اساس روانشناسی آموزشی در یادگیری زبان استفاده از تصاویر برای به حافظه سپردن مطالب بسیار موثر است. از این رو در هر درس یک لغت نامه تصویری برای بعضی از کلمات وجود دارد. ربط و نسبت مطالب موجود در کتاب ها با زندگی روزمره نیز به جذابیت این مجموعه می افزاید. در مجموع می‌توان گفت این کتاب‌ها می‌توانند آمادگی لازم را برای قبولی در آزمون های سفارت برای سطوح پایه ایجاد کنند.

دوره پایه و مقدماتی ( Studio D A1 )

آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • تمام ساختارهای ابتدایی برای برقراری ارتباط و ساختار جمله را میشناسد ، هم چنین میتواند از دو زمان پرکاربرد آلمانی استفاده کند.
 • زبان آموز قادر است موقعیتهای روزمره ، موضوعات و سوالات کلی بسیار ساده را درک کند ،همچنین پیغام های تلفنی و گفتگوهای کوتاه را متوجه شود.
 • اعداد ، زمانها و قیمت ها را به راحتی میتواند بیان کند .
 • قادر به نوشتنپیام های کوتاه ، ایمیل و نامه های دوستانه و رسمی کوتاه می باشد.
 • قادر به بیان درخواست های متداول نیز هست.

دوره متوسطه ( Studio D A2 )

آموزش زبان آلمانی سطح (A2) در اصفهان

  پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • قادر است اطلاعات و گفتگوهای مهم و روزمره را درک کند و با دیگران به اشتراک بگذارند.
 • آگهی ها ، اطلاعات و مطالب کوتاه در رسانه ها را درک کند.
 • در مورد علائق شخصی خود با دیگران صحبت کنند و همچنین توانایی توافق و یا مخالفت در مورد موضوع را دارد.

دوره نیمه پیشرفته( Studio D B1 )

آموزش زبان آلمانی سطح (B1) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • قادر به درک چندین زمان در زبان آلمانی است و همچنین اطلاعات کافی در مورد کاربرد آنها دارد.
 • در مورد موضوعات مهم و رایج در جامعه میتواند صحبت کند و همچنین مطالب در مورد آنها را درک کند.
 • در صورت سفر به کشورهای آلمانی زبان ، امکان برقراری ارتباط برای رفع نیازهای خود را دارا میباشد.
 • به راحتی امکان برقراری ارتباط و صحبت در مورد موضوعات به روز ، رایج و ملموس در جامعه و هم چنین موضوعات شخصی و بیان نظرات شخصی را دارد.

دوره پیشرفته ( ASPEKTE NEU B2 )

آموزش زبان آلمانی سطح ( B2 ) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • میتواند محتوای اصلی موضوعات مختلف را دنبال کند و اطلاعاتی از آنها کسب کند مانند اطلاعات دررسانه ها ( تلویزیون ، رادیو ) .
 • قادر به درک اطلاعات کلی از متون تخصصی و همچنین گزارشات به علت آشنایی کامل با اکثر ساختارهای جمله بصورت پیشرفته میباشد .
 • توانایی نوشتن متون تخصصی در مورد موضوعات متفاوت را دارد.
 • توانایی برقراری ارتباط با ساختار پیچیده تر نسبت به سطوح دیگر و ابراز نظر در مورد علائق شخصی ، موضوعات متفاوت را دارد .
 • توانایی در بحث های گروهی و ابراز نظر شخصی و بیان دلایل برای موافقت و یا مخالفت را دارد .

دوره فوق پیشرفته ( ASPEKTE NEU C1 )

آموزش زبان آلمانی سطح ( C1 ) در اصفهان

 

 پس از اتمام این دوره ، زبان آموز:

 • توانایی درک کامل برنامه ها و رسانه های جمعی مانند رادیو ، تلویزیونو … را دارد .
 • توانایی انتخاب برای درک مطالب ، خواندن مطالب متفاوت در زمینه های متفاوت و تخصصی را دارد . •توانایی نوشتن متون با ساختارهای پیچیده گرامری را دارد .
 • توانایی صحبت به صورت خودجوش و فی البداهه در زمینه های متفات

دوره های زبان آلمانی به ترتیب

آموزش صفرتاصد زبان آلمانی در آموزشگاه زبان امیرکبیر

شما عزیزان میتوانید با تماس با آموزشگاه و یا از طریق شماره‌های قرارگرفته در انتهای صفحه ، تمامی پرسش های خود را در زمینه کلاس آموزش انگلیسی با ما مطرح کنید.مشاورین ما در تمامی مراحل تحصیلی شما پشتیبان و همراه شما خواهند بود.

دورهتعداد جلسات ترمشهریه (ریال)
Studio d A150 جلسه 1/5ساعته32/000/000
Studio d A250 جلسه 1/5ساعته35/000/000
Studio d B135 جلسه 1/5ساعته32/000/000
+Aspekte neu B140 جلسه 1/5ساعته35/000/000
Aspekte neu B270 جلسه 1/5ساعته45/000/000

Aspekte neu C170 جلسه 1/5ساعته45/000/000
TTC10 جلسه 1/5ساعته30/000/000
گرامر10 جلسه 1/5ساعته15/000/000
مکالمه10 جلسه 1/5ساعته15/000/000

چرا آموزشگاه امیرکبیر

تمایز امیرکبیر در آموزش صفر تا صد زبان آلمانی در اصفهان

به منظور ایجاد انگیزه و توانایی هرچه بیشتر دانشجویان در دنبال کردن زبان آلمانی و پیشرفت در این زبان سیلابس دوره های زبان مجتمع آموزشی امیرکبیر به این صورت طراحی شده اند که در هر ترم و در هر سطح آموزشی ۲ الی ۳ جلسه از دوره، کلاس در محیطی خارج از موسسه در موقعیت های خاص به منظور آشنا سازی دانشجویان با اصطلاحات و لغات مخصوص در هر موقعیت به صورت کاملاً کاربردی و مفید برگزار می شود. همچنین جهت ارتقاء سطح آموزشی دانشجویان کارگاههای آموزش گرامر و لغت در روز های جمعه بنا به درخواست دانشجویان به صورت رایگان توسط مدیر دپارتمان زبان برگزار می شود. و در نهایت برای دانشجویان علاقه مند به یادگیری لغات و اصطلاحات در فیلم دوره های تخصصی و بسیار کاربردی آلمانی در فیلم طراحی شده‌اند

دپارتمان زبان آلمانی مجموعه امیرکبیر نیز در حال برگزاری دوره تربیت مدرس آلمانی است. دوره‎ای که بسیاری از دانش‌آموختگان رشته زبان و ادبیات آلمانی و مدرسان برای پرورش مهارت تدریس بدان نیاز مبرم دارند تا توانایی خود را ارزیابی کنند و ارتقا بخشند. این دوره بر اساس اصول توسعه فردی، نحوه ارتباط‌گیری مؤثر با شاگرد، آشنایی با سبک‌های متفاوت یادگیری و یاددادن، انواع تمرین‎ها، روش‌های نوین و کاربردی تدریس زبان طراحی و برای نخستین بار در اصفهان برگزار شده است. منبع اصلی دوره کتاب «جا استادی» و منابع جانبی شامل روش‌های تدریس زبان خارجی یا دوم، ارزشیابی زبان اصول و عملکردهای کلاسی، یادگیری مشارکتی و … می‌شود. آنچه این دوره را از دیگر دوره‌ها متمایز می‌کند، تمرکز بر پرورش اخلاق و منش معلمی است. اصلی که اگر رعایت شود، فرد را به معلمی نافذ و محبوب تبدیل می‌شود.

اکنون حساب رایگان خود را ایجاد کنید و در دوره مدنظر خود ثبت نام کنید.