کلاس زبان آلمانی اصفهان

آموزش زبان آلمانی اصفهان یکی از دوره‌هایی است که مخاطبین زیادی در این شهر فرهنگی دارد. دلیل آن هم واضح است؛ آلمانی زبانی است که یادگیری آن در بسیاری از موارد، از مهاجرت به این کشور گرفته تا موارد مختلف دیگر کاربرد دارد. برای اینکه این زبان فنی و مهم را یاد بگیرید، می‌توانید از دوره‌های تخصصی زبان آلمانی مجتمع آموزشی امیرکبیر استفاده کنید. ادامه‌ی این متن را بخوانید تا در مورد این زبان اطلاعات بیشتری به‌دست آورده و همچنین نکات بیشتری در مورد دوره‌های زبان آلمانی امیرکبیر به‌دست آورید.

آموزش زبان آلمانی اصفهان، دوره‌ای قدیمی اما محبوب

آموزش زبان آلمانی اصفهان از جمله دوره‌هایی است که از سال‌های گذشته تا همین حالا جزء دوره‌های محبوب بوده است؛ چه افرادی که به هر دلیل قصد مهاجرت داشتند و چه افرادی که علاقمند به یادگیری یک زبان جدید بودند.
نکته‌ی دیگری که شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان را توجیه‌پذیر می‌کرد، مشکلاتی بود که در مطالعه‌ و یادگیری این زبان به صورت Self Study یا خودخوان وجود داشت. توجه داشته باشید که زبان آلمانی یکی از زبان‌های تقریباً مشکل است و علاوه بر آن، بر خلاف انگلیسی که افراد آن را در دوران تحصیل خود نیز مطالعه می‌کنند، شما در دوران تحصیل هیچ زمینه‌ای در مورد آلمانی به‌دست نخواهید آورد.

آموزش زبان آلمانی اصفهان برای چه افرادی مناسب است؟

همان‌طور که در قسمت قبلی این مطلب از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر نیز عنوان شد، آموزش زبان آلمانی اصفهان برای گروه زیادی از افراد بسیار مهم است. در ادامه، مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود در دوره‌های آموزشی این زبان شرکت کنید، توضیح داده شده است:

۱- شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان برای مهاجرت تحصیلی

یکی از اولین دلایلی که باعث می‌شود در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان شرکت کنید، مهاجرت تحصیلی است. حتماً می‌دانید که دانشگاه‌های آلمان از جمله معدود دانشگاه‌های اروپایی هستند که همچنان برای افراد غیرآلمانی رایگانند و این موضوع جذابیت بسیار زیادی را برای ایرانیان ایجاد می‌کند.
اما رایگان بودن تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در کشور آلمان معمولاً برای دوره‌های آلمانی زبان است و برای پذیرش در آنها، باید ثابت کنید که از دانش زبان آلمانی بالایی برخوردار هستید. این موضوع را با انواع آزمون‌های استاندارد زبان آلمانی مانند گوته می‌توانید ثابت کنید. بنابراین برای این موضوع اولاً باید در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان شرکت کنید و بعد از پایان یافتن دوره‌ی آموزشی نیز در آزمون گوته شرکت کرده و مدرک زبان خود را نیز دریافت کنید.

۲- شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان برای مهاجرت کاری

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود تا در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان شرکت کنید، مهاجرت کاری است. حتماً شما هم می‌دانید که به‌دست آوردن درآمد دلاری در ایران، با توجه به نوسانات قیمت ارز جذابیت‌های بالایی دارد و به همین دلیل، بسیاری از متخصصین این حوزه تصمیم می‌گیرند تا به کشور آلمان که یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای حوزه‌ی اروپا را دارد، مهاجرت کنند.
اما برای مهاجرت کاری نیز در دو مرحله نیاز به اثبات سطح زبان آلمانی خود دارید؛ اولین مرحله زمانی است که شما می‌خواهید با کارفرمای خود وارد مذاکره شوید و قاعدتاً شما هستید که باید با زبان کارفرما صحبت کنید نه او. دومین مرحله نیز زمانی است که جاب آفر از سمت کارفرما برای شما صادر شده و حالا شما باید برای صدور ویزا به سفارت آلمان در ایران مراجعه کنید. یکی از مواردی که برای آفیسر سفارت بسیار مهم است، میزان تسلط شما به زبان آلمانی است و به همین دلیل یکی از اقدامات مهم قبل از اینکه بخواهید مهاجرت کاری به این کشور داشته باشید، شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان است.

3- شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان برای فریلنسری

این روزها استفاده از اینترنت باعث شده است تا بسیاری از کارها به‌صورت دورکاری انجام شدنی باشد. این موضوع حتی به شما این امکان را می‌دهد تا از کشوری دیگر پروژه‌هایی را دریافت کنید و در کشور خودمان آنها را انجام دهید. این موضوع باعث می‌شود تا بتوانید در ایران، درآمدهای دلاری کسب کنید. اما در این مورد نیز تماس با کافرما و قانع کردن او، از جمله کارهای مهمی است که باید انجام دهید. اگر قصد داشته باشید تا از آلمان پروژه دورکاری بگیرید، باید در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان شرکت کنید تا بر این زبان تسلط کافی پیدا کنید.

مهم‌ترین نکات در انتخاب دوره‌ی آموزش زبان آلمانی اصفهان

تا این قسمت متوجه شدیم که حضور در دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان، در موارد متعددی کاربرد دارد و می‌توانید از آن برای مهاجرت به این کشور و یا دریافت پروژه‌های فریلنسری استفاده کنید. اما سؤالی که حالا مطرح می‌شود این است که برای انتخاب بهترین دوره‌ی زبان آلمانی، باید به چه نکاتی توجه کرد؟ ادامه‌ی این مطلب از وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر به شما کمک می‌کند تا با مهم‌ترین این موارد آشنا شوید.

۱- برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان توسط اساتید مجرب

اساتید مجرب با سابقه‌ی خود به شما کمک می‌کنند تا سطح زبان آلمانی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارتقا دهید. بنابراین این نکته را به‌عنوان اولین مورد مهم در انتخاب دوره‌ی آموزش زبان آلمانی اصفهان، در نظر داشته باشید.

۲- برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان با حداقل نفرات

یکی دیگر از نکات مهمی که در انتخاب دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان باید در نظر داشته باشید، تعداد نفراتی است که در کلاس حضور دارند. به طور کلی هر چه تعداد نفرات در کلاس زبان کمتر باشند، مدرس دوره فرصت بیشتری خواهد داشت تا با افراد شرکت کننده تعامل داشته باشد و این موضوع سبب می‌شود تا بتوانید بهره‌ی بیشتری از کلاستان ببرید.

۳- مرکز برگزار کننده‌ی دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان

همه‌ی ما می‌دانیم که اعتبار مرکز برگزار کننده، فاکتور بسیار مهم دیگری است که باید در انتخاب دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان به آن توجه داشته باشید. اگر بتوانید معتبرترین مرکز برگزار کننده را انتخاب کنید، احتمالاً می‌توانید از صادق بودن دو شرط اول نیز اطمینان داشته باشید.

آموزش زبان آلمانی در مجتمع آموزشی امیرکبیر

مجتمع آموزشی امیرکبیر این افتخار را دارد که دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان را با مجرب‌ترین اساتید و بهره‌گیری از متدها و منابع آموزشی به‌روز، انجام دهد. بنابراین اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به هدف خود یعنی آموختن زبان آلمانی دست پیدا کنید، کلاس‌های زبان آلمانی امیرکبیر یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید.

دوره پایه و مقدماتی ( Studio D A1 )

آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • تمام ساختارهای ابتدایی برای برقراری ارتباط و ساختار جمله را میشناسد ، هم چنین میتواند از دو زمان پرکاربرد آلمانی استفاده کند.
 • زبان آموز قادر است موقعیتهای روزمره ، موضوعات و سوالات کلی بسیار ساده را درک کند ،همچنین پیغام های تلفنی و گفتگوهای کوتاه را متوجه شود.
 • اعداد ، زمانها و قیمت ها را به راحتی میتواند بیان کند .
 • قادر به نوشتنپیام های کوتاه ، ایمیل و نامه های دوستانه و رسمی کوتاه می باشد.
 • قادر به بیان درخواست های متداول نیز هست.

دوره متوسطه ( Studio D A2 )

آموزش زبان آلمانی سطح (A2) در اصفهان

  پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • قادر است اطلاعات و گفتگوهای مهم و روزمره را درک کند و با دیگران به اشتراک بگذارند.
 • آگهی ها ، اطلاعات و مطالب کوتاه در رسانه ها را درک کند.
 • در مورد علائق شخصی خود با دیگران صحبت کنند و همچنین توانایی توافق و یا مخالفت در مورد موضوع را دارد.

دوره نیمه پیشرفته( Studio D B1 )

آموزش زبان آلمانی سطح (B1) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • قادر به درک چندین زمان در زبان آلمانی است و همچنین اطلاعات کافی در مورد کاربرد آنها دارد.
 • در مورد موضوعات مهم و رایج در جامعه میتواند صحبت کند و همچنین مطالب در مورد آنها را درک کند.
 • در صورت سفر به کشورهای آلمانی زبان ، امکان برقراری ارتباط برای رفع نیازهای خود را دارا میباشد.
 • به راحتی امکان برقراری ارتباط و صحبت در مورد موضوعات به روز ، رایج و ملموس در جامعه و هم چنین موضوعات شخصی و بیان نظرات شخصی را دارد.

دوره پیشرفته ( ASPEKTE NEU B2 )

آموزش زبان آلمانی سطح ( B2 ) در اصفهان

پس از اتمام این دوره ، زبان آموز :

 • میتواند محتوای اصلی موضوعات مختلف را دنبال کند و اطلاعاتی از آنها کسب کند مانند اطلاعات دررسانه ها ( تلویزیون ، رادیو ) .
 • قادر به درک اطلاعات کلی از متون تخصصی و همچنین گزارشات به علت آشنایی کامل با اکثر ساختارهای جمله بصورت پیشرفته میباشد .
 • توانایی نوشتن متون تخصصی در مورد موضوعات متفاوت را دارد.
 • توانایی برقراری ارتباط با ساختار پیچیده تر نسبت به سطوح دیگر و ابراز نظر در مورد علائق شخصی ، موضوعات متفاوت را دارد .
 • توانایی در بحث های گروهی و ابراز نظر شخصی و بیان دلایل برای موافقت و یا مخالفت را دارد .

دوره فوق پیشرفته ( ASPEKTE NEU C1 )

آموزش زبان آلمانی سطح ( C1 ) در اصفهان

 

 پس از اتمام این دوره ، زبان آموز:

 • توانایی درک کامل برنامه ها و رسانه های جمعی مانند رادیو ، تلویزیونو … را دارد .
 • توانایی انتخاب برای درک مطالب ، خواندن مطالب متفاوت در زمینه های متفاوت و تخصصی را دارد . •توانایی نوشتن متون با ساختارهای پیچیده گرامری را دارد .
 • توانایی صحبت به صورت خودجوش و فی البداهه در زمینه های متفات

دوره های زبان آلمانی به ترتیب

آموزش صفرتاصد زبان آلمانی در آموزشگاه زبان امیرکبیر

شما عزیزان میتوانید با تماس با آموزشگاه و یا از طریق شماره‌های قرارگرفته در انتهای صفحه ، تمامی پرسش های خود را در زمینه کلاس آموزش آلمانی با ما مطرح کنید.مشاورین ما در تمامی مراحل تحصیلی شما پشتیبان و همراه شما خواهند بود.

دورهتعداد جلسات ترمشهریه (ریال)
Studio d A150 جلسه 1/5ساعته50/000/000
Studio d A250 جلسه 1/5ساعته50/000/000
Studio d B135 جلسه 1/5ساعته50/000/000
+Aspekte neu B140 جلسه 1/5ساعته55/000/000
Aspekte neu B270 جلسه 1/5ساعته65/000/000

Aspekte neu C170 جلسه 1/5ساعته65/000/000

TTC10 جلسه 1/5ساعته50/000/000
گرامر10 جلسه 1/5ساعته20/000/000
مکالمه10 جلسه 1/5ساعته20/000/000

چرا آموزشگاه امیرکبیر

تمایز امیرکبیر در آموزش صفر تا صد زبان آلمانی در اصفهان

به منظور ایجاد انگیزه و توانایی هرچه بیشتر دانشجویان در دنبال کردن زبان آلمانی و پیشرفت در این زبان سیلابس دوره های زبان مجتمع آموزشی امیرکبیر به این صورت طراحی شده اند که در هر ترم و در هر سطح آموزشی ۲ الی ۳ جلسه از دوره، کلاس در محیطی خارج از موسسه در موقعیت های خاص به منظور آشنا سازی دانشجویان با اصطلاحات و لغات مخصوص در هر موقعیت به صورت کاملاً کاربردی و مفید برگزار می شود. همچنین جهت ارتقاء سطح آموزشی دانشجویان کارگاههای آموزش گرامر و لغت در روز های جمعه بنا به درخواست دانشجویان به صورت رایگان توسط مدیر دپارتمان زبان برگزار می شود. و در نهایت برای دانشجویان علاقه مند به یادگیری لغات و اصطلاحات در فیلم دوره های تخصصی و بسیار کاربردی آلمانی در فیلم طراحی شده‌اند

دپارتمان زبان آلمانی مجموعه امیرکبیر نیز در حال برگزاری دوره تربیت مدرس آلمانی است. دوره‎ای که بسیاری از دانش‌آموختگان رشته زبان و ادبیات آلمانی و مدرسان برای پرورش مهارت تدریس بدان نیاز مبرم دارند تا توانایی خود را ارزیابی کنند و ارتقا بخشند. این دوره بر اساس اصول توسعه فردی، نحوه ارتباط‌گیری مؤثر با شاگرد، آشنایی با سبک‌های متفاوت یادگیری و یاددادن، انواع تمرین‎ها، روش‌های نوین و کاربردی تدریس زبان طراحی و برای نخستین بار در اصفهان برگزار شده است. منبع اصلی دوره کتاب «جا استادی» و منابع جانبی شامل روش‌های تدریس زبان خارجی یا دوم، ارزشیابی زبان اصول و عملکردهای کلاسی، یادگیری مشارکتی و … می‌شود. آنچه این دوره را از دیگر دوره‌ها متمایز می‌کند، تمرکز بر پرورش اخلاق و منش معلمی است. اصلی که اگر رعایت شود، فرد را به معلمی نافذ و محبوب تبدیل می‌شود.

جمع‌بندی آموزش زبان آلمانی اصفهان

آموزش زبان آلمانی اصفهان از جمله دوره‌هایی است که متقاضیان بسیار زیادی در این شهر دارد. دلیل آن هم واضح است؛ کشور آلمان به‌عنوان یکی از بهترین کشورهایی است که توسط ایرانیان برای مهاجرت انتخاب می‌شود و برای این منظور نیز باید بر زبان آلمانی مسلط باشید. دوره‌های آموزش زبان آلمانی مجتمع آموزشی امیرکبیر به شما کمک می‌کند تا با استفاده از مجرب‌ترین اساتید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

اکنون حساب رایگان خود را ایجاد کنید و در دوره مدنظر خود ثبت نام کنید.

سؤالات متداول دوره‌های آموزش زبان آلمانی اصفهان

۱- برای انتخاب دوره‌ی آموزش زبان آلمانی اصفهان، باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اعتبار مرکز آموزشی، تجربه‌ی اساتید و همچنین کم بودن تعداد نفراتی که در کلاس شرکت می‌کنند، از جمله موارد مهمی است که در انتخاب دوره‌ی آموزش زبان آلمانی اصفهان باید به آن توجه داشته باشید.

۲- بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان کدام است؟

مجتمع آموزشی امیرکبیر یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی در اصفهان است که با استفاده از اساتید مجربه به شما کمک می‌کند تا در کوتاهترین زمان ممکن، به نمره‌ی دلخواه خود در زبان آلمانی دست پیدا کنید.